ZPĚT

Dalšího front-end developera nehledejte.

Never let your guard down by thinking you’re fucking good enough. Don’t fucking lie to yourself. Think about all the fucking possibilities. Intuition is fucking important. To surpass others is fucking tough, if you only do as you are told you don’t have it in you to succeed. Don’t get hung up on things that don’t fucking work. You won’t get good at anything by doing it a lot fucking aimlessly. Creativity is a fucking work-ethic. Your rapidograph pens are fucking dried up, the x-acto blades in your bag are rusty, and your mind is dull. Stop clicking your mouse, get messy, go back to the basics and make something fucking original. If you’re not being fucking honest with yourself how could you ever hope to communicate something meaningful to someone else? Someday is not a fucking day of the week. This design is fucking brilliant. Why are you fucking reading all of this? Get back to work. Can we all just agree as the greater design community to stop fucking talking about Comic Sans altogether? It’s getting fucking old. You need to sit down and sketch more fucking ideas because stalking your ex on facebook isn’t going to get.

PTS strechy: kompletní reseni

COLL NAME

Seznámení se s projektem

PTS střechy jsou prvním klientem s nímž jsem navázal dlouhodobější spolupráci a na společných projektech se v současné době podílíme již téměr dva roky. Firma se zaměřuje na pokrývačské, klempířské a tesařské práce, zatepluje střechy a půdy, provádí nadkrokevní izolaci a montáž střešních oken. (Práce pro klienta byla komplexní, jelikož i administračne samotné stránky funguje skrze náš back-end systém, jenž na mínu dodává Vojtovo.eu)

COLL NAME

Zkušenosti z projektu

Za téměř dva roky spolupráce jsme vyvinuli již druhou verzi webových stránek, jenž jsou mnohem inovativnejší než verze první. Odrážejí jak moderní trendy v designu tak také požadavky klienta, které se časem mění a je potřeba jim web přispůsobovat. Zároveň jsem zde použil nejnovější techniky SEO, které se odráží na výsledcích vyhledávání přes Google. Poprvé jsme zde použili ve spolupráci s Vojtovo.eu vlastní back-end systém pro administraci, jenž myslí na bezpečnostní ošetření.

COLL NAME

Průvodné slovo ke screenům

Vizuální stránka je také mým dílem. Od prvotních návrhů, přes kompletní grafiku až po UX/UI a animace použité na webu. Staral jsem se také o respektování firemní identity a dodržování zásad, které firemní vizuál má.

POKRAČUJTE NA DALŠÍ PROJEKT:

Lesní výroba